Zajęcia i sekcje zainteresowań w RDK

W ofercie Radziejowskiego Domu Kultury nie zapominamy o dzieciach i młodzieży. Mamy dla nich różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu, a są to m.in. : 

Zajęcia wakacyjne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć wakacyjnych organizowanych co roku przez Radziejowski Dom Kultury. Codziennie dużo dobrej zabawy, różnorodne zajęcia przeznaczone zarówno dla najmłodszych jak i dla młodzieży, m.in.: zabawy sportowe, zajęcia plastyczne, gry planszowe, łamigłówki oraz wiele innych. 
 

Zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży

W okresie od października do czerwca odbywają się kursy tańca nowoczesnego prowadzone pod kierunkiem Magdy Chojnickiej. Zajęcia zwykle cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród najmłodszych jak i młodzieży. Dzieci przygotowują układy taneczne, które potem prezentują w trakcie lokalnych imprez, biorą również udział w konkursach często osiągając wysokie wyniki. Na kursie panuje wspaniała atmosfera, a uczestnicy chętnie powracają co tydzień na kolejne spotkanie. 

Śpiewać każdy może... , czyli zajęcia wokalne w RDK

Zajęcia nauki śpiewu są kolejną z atrakcji w ofercie RDK, skierowaną do młodzieży, która chciałaby podszkolić swoje umiejętności śpiewu i być może odkryć talent wokalny. Przy Radziejowskim Domu Kultury funkcjonuje grupa wokalna "Nasza Stacja Metro" prowadzona pod kierunkiem Karola Brzykcego, a wszystkie osoby chętne zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach, które są prowadzone od października do czerwca.