INFORMACJA!!!

Z uwagi na liczbę zgłoszeń w miejskim konkursie pt: "Radziejów wśród kwiatów -najpiękniej ukwiecony balkon lub taras”, Radziejowski Dom Kultury zmuszony jest wycofać się z ww. konkursu.

Powód zaprzestania: Z liczby zgłoszonych uczestników, organizator konkursu nie jest w stanie wyłonić nawet listy laureatów, przez co nie mogą zostać spełnione podstawowe wymagania regulaminu konkursu.

 

 

Radziejowski Dom Kultury zrealizował projekt

"Mozaika Radziejowska"

Radziejowski Dom Kultury realizuje program edukacyjno - informacyjny  "Chrońmy Ptaki na Kujawach Radziejowskich - poznaj, doceń, chroń", dofinansowany przez WFOŚ i GW w Toruniu.

W poniedziałek, 15.10.2018 zawitała do nas troszkę poturbowana Słonka (scolopax rusticola). Słonka to nieliczny gatunek ptaków nocnych. Mamy nadzieję, że po krótkiej rehabilitacji wyruszy w dalszą podróż.

Radziejowski Dom Kultury wydał przewodnik turystyczny pt. "Radziejów na Piastowskim Szlaku". Jest to przydatna publikacja, która zaprosi wszystkich do odwiedzenia Radziejowa. Przewodnik turystyczny dostępny jest w sekretariacie RDK. Cena egzepmlarza - 10 zł. Zapraszamy do zakupu.