Regulamin konkursu dostępny w zakładce: Pliki do pobrania

 

Radziejowski Dom Kultury ma na sprzedaż organy widoczne na zdjęciach poniżej. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr tel 54 285 34 39, lub bezpośrednio w RDK, gdzie można obejrzeć instrument.

Radziejowski Dom Kultury ma na sprzedaż pianino. Cena do negocjacji, więcej informacji pod nr tel 54 285 34 39 lub bezpośrednio w RDK, gdzie można obejrzeć instrument.

 

Wycieczka objazdowa pt. "Tajemnicze zakamarki Kujaw Radziejowskich".

3.03.2019 RDK zaprasza na wycieczkę objazdową z przewodnikiem w ramach akcji "Poznaj swój region z przewodnikiem". Trasa będzie obejmowała najciekawsze miejsca historyczne i przyrodnicze na terenie Powiatu Radziejowskiego, takich jak: Papros, Dobre, Kościelna Wieś, Osięciny, Sarnowo, Topólka, Chalno, Czarnocice, Bytoń, Piotrków Kuj., Jeżyce, Rzeczyca, Leszcze, Brześć n.Gopłem, Mietlica, Piotrków, Kaczewo, Radziejów (łącznie trasa ok. 100 km). Do zwiedzenia będą m.in. obiekty i miejsca historyczne jak "kujawskie megality", grodziska średniowieczne, bunkry z II Wojny Światowej, ciekawe krajobrazy oraz miejsca kondensacji setek rzadkich ptaków. Zwiedzać będziemy wraz z przewodnikiem. Wycieczka odpowiednia dla rodzin z dziećmi. W dniu wyjazdu każdy otrzyma folder z perzemierzaną trasą i torebkę reklamową. Przewidziany jest posiłek dla każdego uczestnika.

Radziejowski Dom Kultury realizuje program edukacyjno - informacyjny  "Chrońmy Ptaki na Kujawach Radziejowskich - poznaj, doceń, chroń", dofinansowany przez WFOŚ i GW w Toruniu.

W poniedziałek, 15.10.2018 zawitała do nas troszkę poturbowana Słonka (scolopax rusticola). Słonka to nieliczny gatunek ptaków nocnych. Mamy nadzieję, że po krótkiej rehabilitacji wyruszy w dalszą podróż.

Radziejowski Dom Kultury wydał przewodnik turystyczny pt. "Radziejów na Piastowskim Szlaku". Jest to przydatna publikacja, która zaprosi wszystkich do odwiedzenia Radziejowa. Przewodnik turystyczny dostępny jest w sekretariacie RDK. Cena egzepmlarza - 10 zł. Zapraszamy do zakupu.


Radziejowski Dom Kultury

ma na sprzedaż pianino marki "Legnica". Cena 500 zł. Instrument można obejrzejć w RDK w godzinach pracy. 

Kontakt: 54 285 34 39