Wernisaż - podsumowanie wakacyjnych zajęć w RDK  20.09.2019

Na "wakacyjnym wernisażu" zaprezentowaliśmy naszą dwumiesięczną pracę. Prowadziliśmy w tym czasie projekt "Mozaika Radziejowska", cykl spotkań "Podróże ze sztuką" oraz "malowanie na szkle" i "makrofotografię".

Mieliśmy okazję oficjalnie otworzyć "Fabrykę Dźwięku" to sala prób, do której zapraszamy wszystkich muzyków !

Przy tej okazji zaprezentowaliśmy również jesienno- zimową ramówkę nadchodzących zajęć i warsztatów, które będą realizowane w RDK.

Zwieńczeniem wernisażu był koncert utalentowanej Magdaleny Lazar, która umiliła nam artystyczny wieczór. Koncert odbył się w "Fabryce Dźwięku".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wakacyjnych spotkań w Domu Kultury za wspaniałą atmosferę i współpracę, której owoce mogliśmy zaprezentować na piątkowej wystawie !

Dziękujemy Wam za przybycie na wernisaż.

Przez najbliższy czas wystawa będzie ozdabiała parter Domu Kultury.

Zapraszamy do zwiedzania !